Kto robi profesjonalne odśnieżanie na Śląsku?

Sabina Czarna

Użytkownik

#2015-06-17 16:37:19 
Hej wszystkim. Mieszkam pod miastem i zaczynam już wariować. Do swojej pracy wstaje bardzo rano i ogrom czasu spędzam na odśnieżaniu wyjazdu z posesji i drogi, aby móc przebić do drogi głownej. Nie tylko ja mam tego dość, ale też sąsiedzi i postanowiliśmy, że tej zimy będziemy się zrzucać na firmę odśnieżającą. Czy moglibyście coś polecić?

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-07-03 03:36:45 
A nie odśnieża u was miasto?

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-07-03 05:35:17 
Mieszkamy pod miastem. Oni odśnieżają główne drogi, i to dopiero nad ranem, a część z nas wyjeżdża do pracy wcześniej.

izolda

Użytkownik

#2017-07-03 06:55:32 
Moja firma korzysta z firmy Wykopiemy. Odśnieżają nam posesje i parking dla klientów, ale z tego co się orientuje to pracują nei tylko z firmami ale też z osobami prywatnymi, bo mój kolega z biurka obok brak do nich namiary

donata

Użytkownik

#2017-07-03 08:08:19 
Też zaczynam powoli rozważać taki pomysł, bo zimą wyjeżdżając z domu już nie mam cierpliwości do tego śniegu.

Kratos

Użytkownik

#2017-07-03 09:20:50 
Jeśli chcesz kogoś kto robi profesjonalne odśnieżanie Śląsk ma mase firm, które się w tym specjalizują. Ja korzystam z tej firmy http://www.wykopiemy.pl/pl/page/odsniezanie. Jak wejdziesz na ich stronę to znajdziesz wszystkie odpowiedzi :) My z sąsiadami zrzucamy się nie tylko na odśnieżanie, ale też na to by rozsypywali nam sól. Ceny mają dobre. No pewnie że to mimo wszystko trochę kosztuje, ale nerwy jakie dzięki temu oszczędzam zimą są bezcenne.

Kratos

Użytkownik

#2017-07-03 10:01:19 
No i właśnie to powtarzam dla męża hihi moje nerwy i spokój są więcej warte. Tym bardziej że te ceny wydają się całkiem ok. Dzięki wielkie za konkretną odpowiedź!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015