Gabinet dietetyka w Golinie – czy znajdę tutaj jakiś?

Kratos

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Słuchajcie, cierpię na chroniczne zmęczenie. Raz, że rano jak wstaję, to się czuję chyba bardziejzmęczony niż wtedy, jak się kładłem, dwa, zdarza mi się przysypiać w pracy (na szczęście jeszcze nikt mnie nie złapał), trzy, jak wracam do domu, to nawet nie mam siły z żoną coś więcej porobić, niż tylko wydusić z siebie kilka słów. Cierpi więc moje życie zawodowe, jak i prywatne. Czytałem ostatnio, że dieta potrafi bardzo dużo zdziałać. NIe wiem jednak, jak sobie ją samemu zorganizować, dlatego też pomyślałem, że najlepszą opcją byłoby znalezienie jakiegoś dietetyka, który pomoże skomponować odpowiedni jadłospis. Jesteście w stanie kogoś polecić w naszym miasteczku?

Ghost

Użytkownik

#2017-07-13 01:44:15 
NIe sądzę, żebyś tutaj kogoś takiego znalazł. Ale ode mnie taka porada, wiem, że na począte będzie ciężko się zmotywować, ale oprócz jedzenia (a polecam ryż, a do tego np. jakieś mięsko na parze i warzywa), to przede wszystkim dużo ruchu. Sam zobaczysz, jak Ci się życie zmieni.

snake

Użytkownik

#2017-07-13 02:45:14 
żeby się ruszać, trzeba mieć energię. Kolega ewidentnie tej energii nie ma i jeszcze może sobie krzywdę zrobić, kiedy będzie próbował ćwiczyć.

Kratos

Użytkownik

#2017-07-13 04:58:59 
Czyli co? czeka mnie wycieczka do Konina, albo do Poznania pewnie, co?

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-07-13 06:51:57 
No jeśli będziesz słuchał kolegi dwa posty wyżej to na pewno ;) Słuchaj, to bzdura, że tutaj nie ma żadnego dietetyka, bo i owszem, przyjmuje pani dietetyk na Kolejowej 25A. Może nie jest duża ta nasza Golina dietetyka jednak mamy świetnego. Tylko trzeba się do niej zarejestrować. Zobacz sobie pod adresem: http://dietetyczna-rownowaga.pl/dietetyk/golina/, jak i numer kontaktowy, żeby się umówić.

Ghost

Użytkownik

#2017-07-13 09:07:54 
Przyznam, że mnie zatkało… I ona w tej przychodni przyjmuje?

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-07-13 11:30:25 
O widać, zainteresowanie jest wieksze :) Zgadza się.

Kratos

Użytkownik

#2017-07-13 12:19:44 
A jak jest z jej poradami? Są coś warte?

bellaa

Użytkownik

#2017-07-13 14:27:37 
Może ja dopowiem. Owszem, porady i cały jadłospis, jaki można dostaćw poradni Dietetyczna Równowaga, należą do najlepszych z możliwych. Pani dietetyk ma spore doświadczenie w pracy z ludźmi z różnymi chorobami, jak i tymi, co chcą zrzucić po prostu kilka kilo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015