Szukam specjalisty od psychoterapii w Warszawie, który będzie potrafił mi pomóc z zaburzeniami osobowości.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2015-06-17 16:47:30 
Nie wiem, czy też tak macie, ale czasem mam wrażenie, że ktoś mnie śledzi. Wystarczy, że ktoś przez chwilę na ulicy dłużej będzie mi się przyglądać i pojawia się gdzieś w mojej głowie przekonanie, że to jest osoba, która chce mnie skrzywdzić, przyjdzie za mną do domu i zrobi mi jakieś straszne rzeczy :( Ostatnio nawet nawrzeszczałam na jakiegoś biednego człowieka w autobusie… nie pozowala mi to normalnie funkcjonować. Proszę Was, jeśli wiecie, kto zajmuje się psychoterapią w Warszawie i pomaga między innymi z takimi problemami, to bardzo Was proszę o kontakt… to jest… to wyniszcza.

wodecki

Użytkownik

#2017-07-19 00:23:30 
A może Cię ktoś stalkuje? Wiesz, jakiś romantyk, co zamiast Ci przynieść bukiet kwiatów, to zagląda Ci w okna, chodzi za Tobą wszędzie, grzebie w Twoich śmieciach? Może wcale tego typu zachowania u Ciebie nie są bezzasadne? Tylko ostrzegam… później może tak Cię uwielbiać, że zechce Cię na przykłąd porwać :D

snj7733

Użytkownik

#2017-07-19 02:36:44 
Gościu, Ty nade mną… jeśli nie masz nic mądrego do napisania, to spadaj z forum, bo nawet nie wiesz, jak straszne katusze może przechodzić ta dziewczyna, a Twój post może ją tylko bardziej zdenerwować. Chcesz ją mieć na sumieniu? Ale wracając do tematu. Rzeczywiście, wygląda na to na dosyć poważne zaburzenie. Coś z paranoją może? Ja specjalistą nie jestem, ale wiem, że w Warszawie na psychoterapię warto udać się do pani psycholog, która przyjmuje na ulicy Przy Agorze. Dokładne dane kontaktowe, a także informacje o niej znajdziesz tu: https://magnoliapsycholog.pl/. Możesz zadzwonić i zapytać na przykład, kiedy miałaby wolny termin.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-07-19 05:26:27 
A to jest osoba, której można zaufać?

snj7733

Użytkownik

#2017-07-19 06:15:04 
Nawet, jak Ci powiem, że tak, to pewnie niewiele Ci to da, przez Twoje zaburzenia. Ale tak, ja jej zaufałem i mi pomogła kilka razy już w życiu i warto się do niej udać. Ja czasem jeszcze ją odwiedzam, kiedy borykam się z jakimiś problemami.

bellaa

Użytkownik

#2017-07-19 08:38:54 
Hej kochana! Dobrze jest zacząć u niej od konsultacji psychologicznej W Warszawie znajdziesz oczywiście mnóstwo psychologów, ale wierz mi… obskoczyłam już wielu. Również z problemem zaburzeń psychicznych, bo nałogowo uwielbiałam być w centrum uwagi. Jeśli tylko ludzie ode mnie odwracali się, to dostawałam jakiegoś szału. To czasem jest tak, że te rózne zaburzenia się przenikają. Ale co ja Ci będę więcej mówić, przejrzyj sobie jej ofertę: https://magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/. Jak sobie poczytasz, to na pewno będzie Ci łatwiej podjąć decyzję.

WesS

Użytkownik

#2017-07-19 11:03:20 
Zdecydowanie warto się do niej wybrać. Sam nie raz leżałem u pani psycholog Ewy Czugalińskiej na kozetce i zawsze, jak od niej wychodziłęm to czułem się dużo pewniej, jakby mi ktoś ściągnął jakiś ciężar z barków.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015