Rozglądam się za karczmą w Zawoi z dobrą kuchnią, gdzie warto pójść?

KrysiaPosen

Użytkownik

#2015-06-17 14:47:30 
Planujemy wizytę w Zawoi w ciągu najbliższych tygodni – czy macie jakąś wiedzę w zakresie tamtejszej gastronomii? Lubimy raczej swojskie klimaty więc jakaś karczma byłaby dla nas w sam raz. Pytanie tylko czy jest tam takie miejsce? Będę wdzięczna za poradę.

Ghost

Użytkownik

#2017-07-21 00:29:20 
Pod kątem oferty gastronomicznej tam jest bardzo dobrze i zdecydowanie można tam coś znaleźć w klimacie o jakim piszesz. I chyba tak powinno być w miejscowości tego typu a nie jakieś ą ę nie wiadomo co...

snake

Użytkownik

#2017-07-21 03:19:55 
Też jestem za tym, żeby w takich lokalizacjach jeść swojską najlepiej lokalną kuchnię. A przecież w naszym kraju każdy region obfituje w swoje wspaniałe smaki i będąc na urlopie zawsze trzeba na to stawiać.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-07-21 04:00:38 
Jeśli mogę coś zasugerować to ta knajpa świetna jest tutaj: http://www.styrnol.pl/karczma/. Od razu na miejscu jest doskonały pensjonat jeżeli ktoś chce mieć wszystko w jednym. Pokoje super urządzone, z lekkim nawiązaniem do lokalnej kultury ale bez jakiejś nachalności. Z jedzonka też na pewno będziesz zadowolona. W takiej wsi jak Zawoja karczma jest naturalnym punktem odniesienia jak chodzi o gastronomię.

tony_montana

Użytkownik

#2017-07-21 05:25:11 
Przeczytałem w jakiejś gazecie że pod względem kulinarnym rejon Małopolski w bliskości ze Słowacją jest jednym z ciekawszych w całym pasie Polski południowej. To zdecydowanie zachęca.

snake

Użytkownik

#2017-07-21 06:06:45 
Zastanawiam się dokąd pojechać na najbliższy urlop i przyznam że też biorę pod uwagę Babią Górę. Tam jest bardzo pięknie i nie ma takiego natężenia turystów jak w wielu innych miejscowościach.

lucky_luck

Użytkownik

#2017-07-21 08:02:38 
Jak ktoś lubi narty to też nie będzie rozczarowany – stoki są świetne. Beskid Wysoki i te rejony są dla mnie perełką jak chodzi o polskie góry.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015