Zlecę udrażnianie kanalizacji w Chrzanowie!

tony_montana

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Witam. Szukam firmy, która podjełaby się udrożnienia odpływu przy garażu. Nie moge się doprosić interwencji z gminy, a po każdym większym deszczu mam zalany garaż, bo studzienka jest zapchana i nie odbiera wody. Ile taka usług może kosztowac?

snake

Użytkownik

#2017-07-27 06:52:44 
a nie możesz samemu oczyścić tej studzienki? jak dasz rade zdjąć wieko to po prostu wybierz ze srodka galezie czy liscie, które zatykaj odpływ i po problemie, mozesz tez uzyc do tego myski ciśnieniowej, czesto woda pod cisnieniem jest najlepszym narzędziem do udrażniania kanalizacji

tony_montana

Użytkownik

#2017-07-27 08:26:46 
ja się na tym nie znam i zresztą nie mam siły na takie prace, przez chory kręgosłup nie mogę się zginac i schylac, wole zapłacić i niech to wyczuci ktos, kto się na tym zna

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-07-27 10:24:04 
Niech Pan zerknie sobie na tę stronę http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/udraznianie-kanalizacji/. Pod tym adresem jest informacja o zakresie prac związanych z oczyszczaniem odpływów i jeśli chce Pan zlecić realizację usługi typu udrażnianie kanalizacji w Chrzanowie to ta firma z pewnością podejmie się wykonania takiej usługi. Co do ceny, to trzeba się kontaktować osobiście. Dyżurny pracownik poda orientacyjną cenę i będzie Pan wiedział na czym stoi.

tony_montana

Użytkownik

#2017-07-27 11:26:11 
Ok, dzięki za informacje. Tak jak pisałem, sam tego nie zrobie, a na gmine nie ma co liczyć. Jeśli będzie niedrogo, to zapłace z własnej kieszeni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015