Dobrej jakości klamki i tapety.

lucky_luck

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
remontuję dziadkom dom i szukam jakichś dobrych produktów. Uparli się na tapety, chociaż w zasadzie nigdy czegoś takiego nie kładłem, zawsze malowanie… polecicie sprawdzone rodzaje tapet? I gdzie dostanę jakieś ładne, solidne uchwyty, klamki?

wodecki

Użytkownik

#2017-08-03 02:28:58 
tutaj mają solidne klamki zewnętrzne: http://stylo-dom.pl/48-klamki-zewnetrzne. Co do tapet to wcale nie jest takie trudne. Najłatwiejsze są fizelinowe, ale i z papierowymi można sobie w miarę szybko poradzić, tylko jest więcej nakładania kleju i trochę dłużej schodzi. Zresztą w tym samym sklepie masz też tapety, poczytaj sobie.

Ghost

Użytkownik

#2017-08-03 05:10:31 
dokładnie, z tego co widzę nawet dobrze opisali rodzaje tapet: stylo-dom.pl/43-tapety-na-flizelinie i od razu możesz pokazać dziadkom, jaka im się spodoba.;) może też namówisz ich na połączenie farby i tapet? To jest teraz bardzo popularne, moja żona uwielbia taki styl, szczególnie cegłę i motywy geometryczne.

lucky_luck

Użytkownik

#2017-08-03 07:11:42 
mają bardzo szeroki wybór… nie wiem jak coś wybierzemy, ale opis fizeliny faktycznie daje nadzieję.;) a polecicie jakieś uchwyty do drzwi przesuwanych? W ogóle testowaliście je na własnej skórze?

Ghost

Użytkownik

#2017-08-03 09:02:29 
ja wybierałem z tych stylo-dom.pl/52-uchwyty-do-drzwi-przesuwnych i są u nas w domu już pół roku, sprawdzają się świetnie. Są różne kolory, więc w miarę łatwo dopasowuje się je do wnętrza. W ogóle jeśli chodzi o remonty to polecam ci zrobić sobie listę wszystkiego, czego potrzebujesz, i zgarnąć to za jednymi zakupami… ja na początku zrobiłem ten błąd, że jeździłem często do sklepu i tylko traciłem czas i nerwy.:)

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-08-03 11:19:46 
kupowanie online też pozwala oszczędzić czas i nerwy.:D zgadzam się, w zasadzie to jest kwestia rozplanowania pracy i produktów… jeśli ktoś to potrafi remont na pewno szybko pójdzie.:) tak więc jak autor wątku zdecyduje się na kupowanie tapet, niech nie zapomina o kleju i tak dalej.:D

lucky_luck

Użytkownik

#2017-08-03 12:45:38 
staram się być dobrze zorganizowany. Zobaczymy z jakim skutkiem.:D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015