Sklep z meblami kolonialnymi z Warszawy? Znacie jakiś z tego miasta?

lady_baba

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Ostatnio w gazecie na temat dekoracji wnętrz znalazłam bardzo fajny artykuł o meblach kolonialnych. Nie ukrywam że bardzo podoba mi się taki wystrój ale chciała bym najpierw zobaczyć jak to wygląda na żywo. Znacie sklep który ma takie meble w ofercie i jest ze stolicy?

izolda

Użytkownik

#2017-08-18 01:24:07 
Myślę że jak byś wpisała to co tutaj w wyszukiwarce to pewnie znalazło by się kilka firm które oferują takie produkty. Jest to raczej niszowy rynek więc nie wiem czy faktycznie są ale szukanie nie boli ;)

tony_montana

Użytkownik

#2017-08-18 03:36:08 
Wydaje mi się że meble kolonialne w Warszawie można bez problemu dostać ale sprawdź stronę http://mebleramadan.pl/. Ta firma jest z tego miasta tylko nie wiem czy mają swój sklep stacjonarny czy wszystko idzie wysyłkowo. Na stronie na pewno znajdziesz więcej informacji.

WesS

Użytkownik

#2017-08-18 06:26:43 
Dla sprostowania. Sam kupowałem u nich sporo rzeczy bo interesuje mnie taki styl ale firma nie jest w stolicy tylko w miejscowości niedaleko. Na stronie powinien być dokładny adres i numer telefonu to można do nich zadzwonić i dowiedzieć się czy jest możliwość obejrzenia produktów. Sam zamawiałem przez internet ;)

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-08-18 08:55:19 
Na ich stronie znajdziesz wiele więcej niż tylko meble w stylu indyjskim. Sama osobiście kupowałam meble metalowe i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Jak wejdziesz na ich stronę http://mebleramadan.pl/kolekcje to masz tam różne kolekcje i możesz poszukać czegoś konkretnego dla siebie ;)

Fabien89

Użytkownik

#2017-08-18 09:46:57 
Szukałem na temat tej firmy opinii w internecie i z tego co widzę to ludzie bardzo sobie chwalą ich produkty. Nawet znalazłem takie porównanie gdzie wrzucają zdjęcia z strony a później na żywo. Tutaj nie ma praktycznie żadnej różnicy.

lady_baba

Użytkownik

#2017-08-18 11:38:49 
Właśnie sprawdzam na ich stronie co ciekawego tam jest bo zanim pojadę zobaczyć to chcę wiedzieć że jest coś co mnie zainteresuje. Jak już miała bym jechać to raczej chciała bym przywieźć z powrotem coś konkretnego :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015