Chirurg szczękowy z Bydgoszczy, kogo polecacie?

tony_montana

Skąd: Abramowice

Szukam dobrego chirurga szczękowego który przyjmowałby w Bydgoszczy lub okolicach. Chodzi o wyleczenie rozszczepu wargi i podniebienia. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

#2017-08-24 04:58:10
Nie wiem ile masz lat, ale obecnie wiem że bardzo szybko rozszczepy podniebienia są diagnozowane a leczenie jest podejmowane już nawet u małych dzieci w wieku przedszkolnym. Synek mojej koleżanki właśnie skończył zabiegi z sukcesem, podpytam do kogo chodzili i dam ci znać.

snj7733

Skąd: Sandomierz

#2017-08-24 07:21:55
Może spróbuj u normalnego chirurga? Wydaje mi się że w Budgoszczy ciężko będzie znaleźć takiego lekarza typowo szczękowego, bo to chyba dość rzadka specjalizacja. Wiem że operacje rozszczepu wargi są częste ale właśnie u dzieci.

tony_montana

Skąd: Abramowice

#2017-08-24 10:13:16
Już dawno przekroczyłem limit pełnoletniości, wiem że obecnie wady takie są leczone u małych dzieci, u mnie niestety to wyglądało inaczej i nie chce poruszać tematu dlaczego i jak, bo nie o to mi chodzi żeby się zwierzać, tylko uzyskać rzetelne informacje czy w Bydgoszczy znajdę jakiegoś specjalitę od chirurgii szczękowej czy nie i mam jechac do trójmiasta, bo w internecie nie mogłem nikogo zaufanego znaleźć, a wiadomo że jak ktos poleci to człowiek jest pewniejszy.

#2017-08-24 10:29:37
Nie no oczywiście masz pełną rację i nie jeśli o mnie chodzi nie chciałam cię w żaden sposób urazic ani nakłaniać do zwirzeń. Pytałam moją koleżankę o tego specjalistę od chirurgii szczękowej w Bydgoszczy do którgo chodziła razem z synem na wizyty, więc kazał mi przekazać żebyś sprawdził stronę http://www.implanty-bydgoszcz.eu/chirurgia-szczekowa.html jest tam cały opis czym się dokładnie zajmują i w jakim zakresie. Najlpiej jest się umówić na pierwszą wizytę rozpoznawczą do chirurga szczękowego, skonsultować zakres wady i ewentualne możliwości jej wyleczenia. U synka mojej koleżanki wada została wyleczona całkowicie po jednej operacji, później już tylko wizyty kontrolne, także trzeba mieć pozytywne nastawienie. Pozdrawiam