Jakieś przyjazne dziecku przedszkole Montessori w Poznaniu?

Sabina Czarna

Użytkownik

#2015-06-17 16:37:19 
Tak jak to już w tytule napisałam. Szukam porządnego przedszkola, które nie krzywdzi dzieci, w którym dzieci czują się dobrze no i czegoś się nauczą ;) Jakieś pomysły?

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-09-04 06:12:14 
Musisz pamiętać o tym, że wiele zalezy od wychowawcy ale tez nie wszystko. Bo kazde dziecko inaczej się rozwija. Ja akurat mieszkam za Poznaniem ale mysle ze przedszkole Montessori w Poznaniu jest nie jedno wiec nie ma jakiegos problemu ze znalezieniem.

bellaa

Użytkownik

#2017-09-04 07:34:51 
Wiadomo że dziecko czasami spędza prawie pół dnia w przedszkolu wiec to musi być dobre miejsce dla niego. Bo inaczej to może się zablokować. Akurat przedszkola Montessori wychodza z zalozenia ze dziecko ma potencjal który tylko trzeba odkryc. No ale to już odkrywanie roznie wyglada.

izolda

Użytkownik

#2017-09-04 08:20:30 
Wydaje mi się ze teraz jest naprawde wiele przedszkoli Montessori bo jednak nauczyciel bardziej obserwuje dziecko niż żerzywiście mu daje wszystkie informacje na tacy.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-09-04 10:11:11 
A widziałaś takie przedszkole Montessori w Poznaniu zerknij tu czy nie? Oni pracuja na pedagogice Montessori ale tez maja projekty wycieczki. No i raczej wiecej nauki staraja się przemycic przez zabawe niż przez wyklad ;P Akurat u nas się to przedszkole sprawdzilo. Na stronie u nich jest zreszta cennik.

izolda

Użytkownik

#2017-09-04 10:19:43 
No o tyle dobrze ze można wybrac sobie przedszkole i nie trzeba być skazanym na jedno konkretne przedszkole jak to kiedys bywalo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015