Czy modlitewnik książeczka to najlepszy zbiór modlitw dla najmłodszych?

tony_montana

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Wychowujemy z żoną trójkę dzieci, z których najstarsze pójdzie w tym roku do pierwszej klasy. Wychowujemy nasze dzieci w religii katolickiej, na której sami się wychowaliśmy. Chcielibyśmy im przekazać jak najwięcej w tej kwestii, ale nie zawsze czujemy się na tyle doinformowani, żeby to wystarczyło. Chcemy posiłkować się trochę książkami i w związku z tym pytanie, czy takie modlitewniki książkowe są dobre dla dzieci?

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-09-05 05:38:18 
Każdy wychowuyje dzieci tak, jak czuje, że jest dobrze :))) Co do modlitewników, to wydaje mi się, że taki właśnie przekaz najszybciej dotrze do dzieci. Mówię tutaj o książkach, które są specjalnie dedykowane dzieciom, a wiem, że można je bez problemu dostać.

tony_montana

Użytkownik

#2017-09-05 06:22:02 
No właśnie wcale nie tak bez problemu...

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-09-05 07:23:32 
Oczywiście, że bez problemu... Zajrzyj sobie tutaj http://wydawnictwojut.pl/kategoria-produktu/modlitewniki/, gdzie masz generalnie cały zakres tmatyczny, jeśli chodzi o modlitewniki. Według mnie najbardziej odpowiednia dla dzieci jest książeczka modlitewnik w tej firmie będzie interesował najmłodszych przez długi czas.

bellaa

Użytkownik

#2017-09-05 08:15:40 
No dzieci szczególnie trudno przekonać do kwestii wiary, tym bardziej, że na pierwszy rzut oka nie ma z tego żadnych korzyści :)))

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-09-05 08:33:02 
Dzieci są roszczeniowe to fakt, ale dzięki takim książkom można trafić i do dzieci z modlitową. W wydawnictwie zresztą można dostać całe mnóstwo modlitewników, które są przeznaczone do różnych grup osób i każdy może wybrać coś dla siebie.

Ghost

Użytkownik

#2017-09-05 10:51:51 
Książeczki są bardzo poręczne, bo zajmują dużo miejsca na przykład w walizce czy plecaku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015