Czy lubrykant na bazie wody może przedłużyć stosunek?

lady_baba

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Szukam jakiegoś dobrego środka nawilżającego, który jednocześnie wpłynie na długość stosunku. Mój nowy partner bardzo szybko dochodzi i szczerze mówiąc jest to troszke denerwujące. Nie chce mu tego mówić wprost, bo wiem jak faceci są wrażliwi na tym punkcie, ale cos musze z tym zrobic.

izolda

Użytkownik

#2017-09-20 03:25:31 
Skąd ja to znam. Każdy facet myśli że jest idealny w łóżku i jeszcze czka na potwierdzenie;) Co do lubrykantów, to te zwykłe raczej nie wpłyną na długość trwania stosunku. Musisz szukać preparatów, które opóźniają wytrysk. Na tej stronie https://intymnosc.pl/pl/82-lubrykanty-zele masz różne takie żele, lubrykanty i inne środki stymulujące. Tylko tak czy owak Twój facet będzie musiał wiedzieć, jak działa lubrykant, który mu podsuwasz, także rozmowy na ten temat pewnie nie unikniecie:)

lady_baba

Użytkownik

#2017-09-20 05:52:07 
Myślałam, że te zwykłe lubrykanty też tak działają. Dzięki za odpowiedź i linka.

izolda

Użytkownik

#2017-09-20 07:46:03 
Spoko. No niestety nie działają tak samo. Zwykle lubrykanty mają po prostu zapewnić lepsze nawilżenie, co oczywiście też jest bardzo pomocne, ale jak chcesz wydłużyć stosunek, to lepsze będą specjalne znieczulające kremy na członka. Są też takie chusteczki nawilżone i spraye. Tego jest naprawdę bardzo dużo. W tym sklepie intymność.pl masz takich środków całą masę. Może zachęć swojego faceta do eksperymentowania. Ty wybierz coś dla niego i niech on wybierze coś dla Ciebie.

lady_baba

Użytkownik

#2017-09-20 09:45:15 
W sumie nie najgorszy pomysł:)

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-09-20 10:46:47 
Z mojego doświadczenia mogę ci polecic grubsze prezerwatywy albo cos takiego jak pierścień na jądra. Osobiście tego ostatniego nie próbowałam, ale podobno też jest skuteczne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015