Fotografia ślubna w Oświęcimiu - ile zdjęć otrzymuje klient?

Ghost

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Jestem zinteresowany zamówieniem profesjonalnej sesji ślubnej w Oświęcimiu i zastanawiam się ile otrzymuje klient na zakońćzenie całej operacji. Oczywiscie mówię tutaj o samych zdjęciach. Chciałbym też wiedzieć, czy to surowy materiał, czy może już raczej po obróbce.

snake

Użytkownik

#2017-11-28 04:15:50 
Generalnie rzecz biorąc to otrzymujesz wszystko już na gotowo. No chyba, że sobie życzysz dostać cały materiał jaki został zrobiony, to wtedy tylko kwestia dogadania się z fotografem. Ja wolałem wziąć wszystko, bo takie nieobrobione zdjęcia są czasami bardzo ciekawe i wywołują dużo usmiechu :)))

Ghost

Użytkownik

#2017-11-28 05:49:07 
No tak masz rację, ale to oczywiście musi być wersja oficjalna i mniej oficjalna.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-11-28 06:06:00 
Jeśli chodzi o materiał to ja na przykład otrzymałem 500 sztuk gotowych i obrobionych w profesjonalny sposób fotografii. Wszystko załatwiałem tutaj http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-slubna-oswiecim/ i muszę powiedzieć, że gdybym jeszcze raz miał wybierać fotografa na imprezę to wybór mam już gotowy. Fotografia ślubna w Oświęcimiu ma się bardzo dobrze dzieki takim specjalistom.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-11-28 08:35:49 
Z tego co kojarzę to u tego fotografa dostępne są różne pakiety jeśli chodzi o zdjęcia ślubne. Można zamówić nieco bardziej lub nieco mniej poszerzony zakres fotografii. Efekt końcowy jest oczywiscie za każdy razem tak samo dobry, o czym sama się przekonałam. Te 500 zdjęć ślubnych to całkiem sporo oglądania.

lucky_luck

Użytkownik

#2017-11-28 10:19:10 
Jest jeszcze jedna kwestia i dotyczy ona gości. Jak im dasz do wyboru odbitki z ponad 500 sztuk, to możesz się spodziewać tego, że będzie całe mnóstwo pytań i zamówień :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015