Kocyki dla dzieci – gdzie kupić, jakie polecacie?

lucky_luck

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Cześc. Dostałem zadanie dla taty bardzo ważne. Musze kupić kocyk dla mojego malucha. Nie jestem jeszcze tatą tak oficjalnie, ale moje dziecko przyjdzie na świat lada moment, więc musze się spieszyć! A z racji, że na temacie się niestety za bardzo nie znam to bardzo proszę was o pomoc i podpowiedzi gdzie i jaki kocyk najlepiej kupić dla dziecka malutkiego???

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-11-29 00:31:55 
Gratulacje dla przyszłego taty :)) A jeśli chodzi o to, jaki kocyk wybrać dla dziecka to najważniejsze żeby był bardzo delikatny w dotyku i nie zawierał sztucznych substancji, które mogą wywołać alergie. Reszta to już raczej mniej ważne kwestie, wcale nie musi być różowy dla dziewczynki :P

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-11-29 02:20:31 
Dokładnie, tak jak koleżanka mówi. Musi być miękki i nie może uczulać. Dobrym wyborem są kocyki z mikrofibry, ja sama takie stosuję dla mojego dziecka i świetnie się sprawdzają. Są miękkie, nie uczulają i są tez łatwe w utrzymaniu, a to jest przecież też ważne. Jeśli chodzi o to, gdzie takie cuda kupić, to polecam tutaj: https://wyprawkowy.pl/kocyki-105. Znajdziesz tam naprawdę wiele różnych kocyków, w różnych kolorach. Coś na pewno wybierzesz.

lucky_luck

Użytkownik

#2017-11-29 05:11:39 
O, super. Dzięki za porady, dzięki za link. A w tym sklepie to ogólnie dużo innych rzeczy jest widze, całą wyprawkę warto tam kupić?

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-11-29 06:04:15 
Jak najbardziej, bardzo polecam sklep wyprawkowy.pl! Ja tam bardzo często coś dla dziecka dokupuje i szczerze polecam.

lucky_luck

Użytkownik

#2017-11-29 08:25:12 
Okej, to świetnie. W takim razie kto wie, może zostanę bohaterem w swoim domu i kupię coś więcej niż kocyk! To byłby dopiero powód do domu dla przyszłego ojca, haha! Dzięki za polecenie raz jeszcze!

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-11-29 08:35:57 
Nie ma za co i powodzenia :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015