Szukam kreatyny w aptece w dobrej cenie

tony_montana

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Szukam kreatyny w aptece w dobrej cenie jak to już widać w tytule. Czy cos możecie polecić?

lucky_luck

Użytkownik

#2017-12-17 22:21:27 
Jak dużo trenujesz to kreatyna jest pomocna bo dzięki niej możesz mieć miesnie a nie jakiś tłuszcz. A tabletek z kreatyną jest naprawdę dużo dzisiaj do wyboru. No i czasami do kreatyny dokładają jeszcze witaminy.

WesS

Użytkownik

#2017-12-18 00:42:15 
Wogole jest tak ze bardzo dużo witamin dokładają . Ale widocznie jesteśmy pokoleniem które nie dostarcza witamin w diecie tylko w tabletkach szczególnie jak jest kobieta w ciąży albo ktoś dużo trenuje to wtedy kretyna jest jak znalazł. Tylko na dłuzsza mete to lepiej o porade zapytać lekarza.

WesS

Użytkownik

#2017-12-18 01:09:19 
A zajrzałeś na aptekamini.pl? Bo to jest apteka w której ja często robie zakupy. Oferuje ona duzy wybor tabletek z kreatyna w mniejszych i większych opakowaniach, sprzet medyczny, suplementy diety i ziola Marii Treben nie wiem czy znasz. Kupilem tam mydlo z ziołami na wypryski. I byłem zaskoczony jak skutecznie działa. Bo na plecach robily si ejej non stop jakies krostki.

snake

Użytkownik

#2017-12-18 01:22:49 
Nie wiem czemu ludzie się rzucają na kreatynę tak bardzo. Po prostu ważne jest to aby zdrowo się odzywiac i wystarczy.

WesS

Użytkownik

#2017-12-18 02:14:10 
Jeśli chodzi o sylwetke to nie da rady tylko zdrowo się odzywiac bo jak dużo trenujesz to przecież nie będziesz jesc kilku kg jedzenia by wszystkich składników dostarczyć tak czy nie ? :P bo to trochę mija się z cele no i kto tak je? :P Dlatego dla sportowców jest potrzebna kreatyna apteka to i tak miejsce gdzie masz bardzo duzy wybór produktów. Zerknij tu https://www.aptekamini.pl/category/dla-sportowcow-kreatyny jak bys chciał cos tam sobie z kreatyny kupic.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-12-18 03:25:44 
Tez kreatynę kupiłam niedawno : ) Moja ma trochę witamin jeszcze ale generalnie czekam na efekty….

WesS

Użytkownik

#2017-12-18 06:19:31 
No raczej nie po kilku dniach hehe :P Masz informacje na opakowaniu a jak nei to kilka tygodni. : )

tony_montana

Użytkownik

#2017-12-18 09:07:38 
Dzieki wszystkim za dyskusje : ) Zajrzę w linki i posprawdzam ;P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015