Salon mercedesa w Krakowie – co może zaproponować przedsiębiorcy?

snake

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Cześć! Planuję zakup dwóch pierwszych samochodów do swojej firmy, potrzebuję jakieś busy do ciężkiej pracy i ogólnie wybór padł na markę, jak w temacie. Początkowo myślałem, czy nie kupić używanych, tak do 3-4 lat, ale chyba postawię na nowe. Pytanie tylko, czy dealerzy mają jakieś specjalne warunki dla przedsiębiorców? Opłaca się to w ogóle?

WesS

Użytkownik

#2019-09-11 10:39:58 
Ale planujesz brać w leasingu czy na kredyt? Ogólnie na pewno salon Mercedes z Krakowa zaproponuje Ci coś specjalnego, z racji prowadzenia biznesu. Przede wszystkim najlepiej właśnie brać w leasing według mnie. Może dostaniesz jakieś dodatkowe rabaty, kupując właśnie nie jedno, ale 2 samochody. Co na pewno, to nowy o tyle lepiej, że przez lata nie będziesz się martwić serwisem.

snake

Użytkownik

#2019-09-11 12:01:14 
Ogólnie zastanawiam się nad kredytem w swoim banku, choć nie jestem jeszcze pewny. Co do serwisu, to właśnie dlatego chyba wezmę nowy samochód.

snj7733

Użytkownik

#2019-09-11 13:47:56 
Chłopie, jak masz firmę to nie kupuj auta w kredycie, to się kompletnie nie opłaca! Kredyt ma sens tylko wtedy, gdy chcesz to auto potem na własność i rozbijać się nim z 10 lat…dzisiaj tak jednak robi się rzadko, firma musi mieć pewne samochody i reprezentacyjne. Leasing jest tańszy, wygodniejszy i łatwiej dostać to finansowanie.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2019-09-11 16:37:02 
Zgadzam się z Kolegą wyżej. Ja kupowałam auto w salonie Renault na firmę i zdecydowałam się właśnie na leasing. Prosta procedura, raty są naprawdę niskie, dużo opcji w pakiecie i po stosunkowo krótkim czasie umowa się kończy i kolejne auto można brać. Dealer zawsze oferuje w takich przypadkach bardzo dobre warunki.

snake

Użytkownik

#2019-09-11 18:05:44 
Naprawdę jest to aż tak dobre dla przedsiębiorcy? Muszę w takim razie podpytać, jak będzie wyglądało takie finansowanie. W ogóle możecie polecić jakichś dealerów u mnie w województwie?

snj7733

Użytkownik

#2019-09-11 20:47:34 
Najprościej i najszybciej będzie, jak zajrzyj sobie na stronę dealerzyaut.pl. Masz tam dane adresowe najbardziej polecanych salonów, spróbuj zacząć od wysłania zapytania ofertowego właśnie do nich.

snake

Użytkownik

#2019-09-11 23:20:00 
Super, dzięki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015